O nas

ICS24.com.pl powstało w 2013 roku. Zajmujemy się internetową sprzedażą wszelkiego rodzaju stropów, głównie TERIVA. Doświadczenie, które zdobywaliśmy blisko od 2006  roku pozwoliło nam na otwarcie pierwszego takiego sklepu.

W ofercie znajdą Państwo nie tylko stropy ale również inne materiały budowalne. Świadczymy usługi transportowe, także z rozładunkiem HDS na budowie. Współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce. Służymy fachową poradą, jak również bezpłatną wyceną. W razie konieczności przyjedziemy na Twoją budowę i omówimy wszelkie zagadnienia oraz odpowiemy na każde pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Oferujemy również pomoc w zakresie doradztwa technicznego. Naszym priorytetem, dzięki najwyższej jakość dostarczanego materiału, produkowanego przy zastosowaniu najnowszych technologii, jak i przez atrakcyjną cenę, jest spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań klienta. Jesteśmy legalnie działająca firmą, płacimy podatki, wystawiamy faktury Vat i co najważniejsze dajemy gwarancję producenta na sprzedawany asortyment. Wszystkie nasze oferowane produkty spełniają określone normy i posiadają odpowiednie dokumenty. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i firmy. Zapraszamy do zakupów.