Dane kontaktowe

Internetowe Centrum Stropów i nie tylko…


Siedziba/Dane do przelewu: Seven Krzysztof Stachulec, ul. TARGOWA 19, 98-346 SKOMLIN
Nr konta: 64 1050 1937 1000 0092 2960 6174 ING Bank Śląski


Biuro handlowe/Magazyn: UL. TARGOWA 19, 98-346 SKOMLIN, pow. Wieluński, woj. Łódzkiewww.ics24.com.pl
biuro@ics24.com.pl
tel. 690 866 999
Ważne informacje

Złożenie zamówienia lub zapytania kontaktowego jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie przez SPRZEDAWCĘ danych osobowych i adresowych, numerów telefonów, adresów e-mail, zawartych w formularzu rejestracyjnym bądź zapytaniu kontaktowym, zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883. z późniejszymi zmianami oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Seven Krzysztof Stachulec, ul. TARGOWA 19, 98-346 SKOMLIN
Zebrane dane wykorzystywane będą wyłącznie dla realizacji złożonego zamówienia/zakupu, odpowiedzi na zapytanie kontaktowe, a także w celu wystawienia faktury, dostawy zakupionego towaru oraz do celów księgowych. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz innym podmiotom, z którymi są zawarte umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji zakupów oraz do celów księgowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania/aktualizacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji zakupu.

Wyrażona zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać wysyłając informację za pomocą formularza kontaktowego lub przez pocztę e-mail, bądź po zalogowaniu się do posiadanego w naszym sklepie konta.

Dołącz plik do zapytania
Jako załącznik do zapytania możesz dołączyć dokumenty MS Word oraz pliki graficzne.
Maksymalny rozmiar dołączanego pliku nie może przekroczyć 10MB.

Jeżeli chcesz dodać pliki do zamówienia wybierz je z dysku a następnie naciśnij przycisk "Wgraj"

Wybierz pliki Wgraj pliki